Аспірин — корисні способи застосування, про які мало хто знає

Розповімо вам, як можна застосовувати звичайний аспірин не лише у лікувальних цілях.

8 дієвих порад:

  1. Боротьба з плямами на одязі. Розчиніть у 200 мл води – 2 таблетки аспірину. Нанесіть засіб на пляму та залишіть на пару годин, щоб позбутися її.
  2. Засіб після укусів комах. Порошок аспірину втирайте у місце укусу. Він допоможе зняти свербіж та зменшить запалення.
  3. Відновлення кольору волосся. На 200 мл води додайте 7 таблеток аспірину. Почекайте, поки засіб повністю розчиниться та втирайте його у волосся. Залишіть аспірин на 15 хвилин, а потім змийте під проточною водою. Таким способом ви повернете об’єм та блиск вашого волосся.
  4. Боротьба з жиром на посуді. Розчиніть кілька таблеток у невеликій кількості води. Пастоподібну суміш нанесіть на забруднений посуд й після змийте під проточною водою.
  5. Омолодження жирної шкіри. Кислота, яка є у таблетці активно веде боротьбу з жирними та мертвими клітинами на шкірі обличчя. Приготуйте суміш – 5 таблеток розчиніть у 50 мл води та додайте 15 мл натурального меду. Суміш нанесіть на обличчя та зачекайте 10 хвилин. Після використання вимийте обличчя теплою водою. Застосовувати потрібно регулярно й ви будете здивовані результатом.
  6. Застосування у садівництві. Розчиніть 1 таблетку аспірину у воді для поливу рослин. Завдяки такому засобу, ви продовжите цвітіння рослин.
  7. Засіб для пом’якшення шкіри п’ят. Розчиніть таблетку аспірину у пів склянки води, додайте 15 грамів лимонної кислоти. Нанесіть засіб на п’яти та замотайте їх харчовою плівкою на 15 хвилин. Через 5 днів, загрубіла шкіра зникне.
  8. Відбілюючий засіб. У таз з водою додайте 8 таблеток аспірину та занурте білу білизну на 24 години. Після виперіть у пральній машинці. Результат відмінний.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!