Аспірин — незамінний помічник для господині. Виводить плями, відновлює колір волосся. Візьміть собі на замітку.

«Аспірин» як медичний препарат застосовується в якості розріджувача крові, жарознижуючого, протизапального і болезаспокійливого препарату. Але це далеко не все, на що здатні ці таблетки!

Зараз розглянемо інші сфери застосування «Аспірину»:

1) Омолодження шкіри (використовувати лише для жирної шкіри). Ацетилсаліцилова кислота, що міститься в «Аспірині», видаляє мертві клітини шкіри і надмірну кількість жирів.

Як саме приготувати маску на основі «Аспірину»: розкришіть п’ять таблеток аспірину і змішайте їх з ¼ склянки води і чайною ложкою меду. Нанесіть суміш на шкіру і залиште діяти протягом 10 хвилин. Змийте теплою водою. Якщо регулярно наносити маску, шкіра буде доглянутою і сяючою.

2) Протизапальна дія при укусах комах

Якщо на місці укусу комахи виникло запалення і свербіж, потрібно розкришити таблетку «Аспірину», змішати з водою і прикладати суміш до укусу.

3) Виведення плям

Якщо ваш одяг зіпсований плямами поту, не спішіть викидати його. Є дійсно дієвий метод: в 0,5 склянки води розвести кілька таблеток «Аспірину», нанесіть на пляму і залиште на кілька годин.

4) Відновлення кольору волосся

Якщо ви пофарбовані у світлий колір, волосся є дуже вразливим до зовнішніх впливів: сонце, хлорована вода, сушіння. Щоб волосся не втратило еластичність, блиск, об’єм, розчиніть 7-8 таблеток «Аспірину» у теплій воді. Отримавши розчин, втирайте його у волосся і залиште на 10-15 хвилин.5) Видалення жиру з посуду

Щоб приготувати засіб для видалення жиру, потрібно змішати кілька подрібнених таблеток «Аспірину» з водою. Протерти ним посуд ним і насолоджуватись результатом.

6) Удобрення для кімнатних рослин

Щоб кімнатні рослини довше цвіли, приготуйте такий розчин: таблетку «Аспірину» розмішати з водою, полити квіти.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!