Бальзам «Золота Зірка» — замінить дорогі засоби для лікування та догляду.

Бальзам «Золота Зірка» колись використовувався для лікування багатьох хвороб. У цю мазь входять компоненти, які використовують у в`єтнамській медицині. У «Зірочці» містяться ефірні олії: евкаліптова, м’ятна, гвоздична, корична. Також є камфора та ментол.

Купуючи дорогі засоби для лікування та догляду, ми і не здогадуємося, що дешева «Зірочка» може дати такий самий ефект. Ось приклади використання «Зірочки», які вас приємно здивують.

Загрубіння шкіри п’ят – серйозна проблема. Існує багато кремів для пом’якшення шкіри, але «Зірочка» добре впорається з нею. Потрібно нанести трішки мазі на п`яти, одягнути шкарпетки та залишити на ніч. Вранці змити, використовуючи пемзу.

Щоб повітря в хаті було свіжим, треба у капсулу зволожувача покласти трішечки мазі.

Якщо турбують головні болі, а не хочеться постійно приймати знеболюючі, нанести на скроні і лоб трішки «Зірочки» та втерти.

Якщо домашній улюбленець ходить в туалет там, де не треба, на тому місці треба трішки помастити маззю. Це відлякуватиме тваринку і завадить їй робити там «свої справи».

«Зірочкою» можна відлякувати комах. Ця мазь не шкодить здоров’ю, тому можна користуватися нею в домі, де є діти.

Така надокучлива і неприємна проблема як грибок нігтів відступає перед маззю. Потрібно просто наносити її на хворий ніготь ввечері перед сном.

Щоб при механічних пошкодженнях шкіри не підхопити інфекцію, нанесіть мазь на місце порізу чи подряпини.

Всім відомо, що м’які меблі в будинку страждають від котячих нігтиків. Щоб запобігти цьому, треба поблизу дивана залишити трішки бальзаму.   Це котикам не подобається і вони не будуть дряпати.Бальзамом можна знімати біль в спині та м’язах. Втирайте «Зірочку» на болюче місце. Ось побачите, ефект буде чудовий.

Розтяжки на тілі можуть виникнути після схуднення чи пологів. Вони самі не зникають. Бальзам і тут допоможе: нанесіть його на розтяжки і ефект з’явиться через два тижні. Синяки теж зникають після нанесення бальзаму «Зірочка».

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!