Чому так корисно їсти хурму, та яких саме захворювань вона допомагає позбутися

А ви знали, якими цілющими властивостями володіє хурма? Висушені плоди використовують для лікування гіпертонічної хвороби. Вона гарно замінить такий лікарський засіб, як валокордин, якщо вживати по три плоди щодня.

Лікує захворювання шлункового – кишкового тракту. Якщо вас турбує діарея, потрібно нарізати плід на кілька частин та залити 600 мл. окропу, потім дати настоятись 30 хвилин під кришкою. Після вживати по 200 мл. кожні три години.

Також, її використовують, як профілактичний засіб при онкологічних захворюваннях, хворобах легень та при виявленні каменів у нирках. Гарний сечогінний, тонізуючий та заспокійливий засіб. Позитивно впливає на зір та запобігає старінню. Якщо вживати хурму на сніданок, то ваша імунна система стане міцною. Для тих, хто бажає схуднути – це ідеальний варіант з’їсти, щось смачненьке та не погладшати.

Для тих, хто має проблеми з нетриманням сечі у нічний час, потрібно використовувати такий засіб.Візьміть столову ложку подрібнених плодових ніжок хурми та залийте 200 мл. окропу. Проваріть суміш протягом 10 хвилин та накрийте кришкою. Залишіть засіб настоюватись протягом 60 хвилин та вживайте по 50 мл. двічі на добу.

Не слід вживати багато плодів при цукровому діабеті.

Будьте здорові!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!