Дієві способи змиття кольору з вашого волосся, якщо результат не виправдав надій

Всі жінки намагалися позбутися від негативних наслідків після фарбування волосся хною. Знаючи, що це натуральна фарба, багато жінок фарбують волосся саме таким способом. Трапляються випадки, коли таке фарбування не дає бажаного ефекту, через неправильне використання. Більшість наносять хну на вже пофарбоване волосся й тому, кінцевий результат – поганий.

Занотовуйте варіанти змиття хни з вашого волосся.

  1. Олія оливкова.

Використовуючи цей спосіб ви змиєте хну та наситите живильними властивостями волосся. Нанесіть олію на волосся на 1,5 – 2 години, перед вживанням необхідно трохи розігріти. Змивається олія не дуже гарно, тому після процедури промийте волосся шампунем. За необхідністю промийте голову двічі.

  1. Олія та спирт 70 %.

Нанесіть спирт на волосся, після нанесіть олію. Таким чином спирт допомагає розкритися лусочкам на волоссі, а олія бережно зняти хну з нього. Після процедури промийте волосся шампунем.

  1. Кисла сметана.

Прокислу сметану нанесіть на волосся на 2 години. Таким способом ви зупините дію хни на волосся. Після процедури промийте волосся шампунем та великою кількістю води.  1. Оцет столовий.

До місткості з водою додайте оцет, приблизно 2 ст. л. Занурте волосся на 10-15 хвилин, після процедури промийте волосся шампунем. Нанесіть бальзам для волосся та через 5 хвилин змийте. Таким способом ви швидко змиєте з волосся хну.

  1. Господарське мило.

Нанесіть мило на волосся хвилин на 10, потім обробіть олією. після процедури промийте волосся шампунем. За необхідністю повторіть процедуру кілька разів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!