Головні ознаки, які можуть вказувати на розвиток «тихої» пневмонії

Починається хвиля сезонних захворювань, тому розповімо вам, як проявляються найпоширеніші симптоми пневмонії. Пневмонія є ускладненням захворювань верхніх дихальних шляхів.

Якщо правильно та вчасно діагностувати її та розпочати лікування, шанси на швидке одужання стають більшими.

Симптоми захворювання:

  1. Частий пульс. Якщо пульс вище 100, необхідно терміново звернутися до сімейного лікаря, для консультації.
  2. Больові відчуття у грудній клітині. Це ознака того, що інфекція починає вражати дихальні шляхи. Біль виникає під час кашлю та продовжується у стані спокою – негайно зверніться до лікарні.
  3. Кашель з мокротою, який не дає спокою. Якщо не має покращення після кашлю та відходження мокротиння, потрібно проконсультуватись з лікарем. Такий кашель може свідчити про початок пневмонії.
  4. Відхаркується мокротиння з елементами крові. Головною ознакою, що хвороба вразила легені, є мокротиння іржавого кольору або наявність крові у ньому. Потрібно негайно звернутись за допомогою.
  5. Підвищена температура та озноб. За таких симптомів потрібно негайно звернутись до медичного закладу. Самостійно намагатись знизити температуру не потрібно.
  6. Важкість під час дихальних рухів. Головним симптомом пневмонії є утруднене дихання, який виникає під час ураження великої частини легень. Потрібно терміново звернутись до лікарні для надання невідкладної допомоги. Людина за таких симптомів може втратити свідомість.

Бережіть себе!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!