Головні помилки перед сном, через які збільшується вага. Не допускайте їх!

Якщо ви помітили у себе появу зайвої ваги, ознайомтеся з найпоширенішими причинами її появи. А ще ми підготували прості способи вирішення цієї проблеми.

Прислухайтеся до них:

Якщо ви помітили у себе появу зайвої ваги, ознайомтеся з найпоширенішими причинами її появи. А ще ми підготували прості способи вирішення цієї проблеми.

  1. Перекуси на ніч. Жуючи перед телевізором або комп’ютером, людина не помічає, коли наїлася і скільки з’їла. Тому намагайтеся їсти за кухонним столом. Бажано не їсти після 18.00, бо організм не встигне витратити зайві калорії і накопичуватиме жир.
  2. Кава перед сном. За деякими дослідженнями відомо, що кава містить хлорогенову кислоту, яка допомагає набирати вагу.
  3. Недосипання. Для нормальної життєдіяльності організму спати потрібно не менше 7-8 годин. У невиспаної людини сповільнюється обмін речовин і накопичуються зайві кілограми.
  4. Гіподинамія. Майже кожен страждає від того, що веде малорухомий спосіб життя. Щоб організм отримував достатньо навантаження, потрібно більше ходити, бігати, займатися спортом.
  5. Нічний інтернет-серфінг. Перед сном виробляється звичка переглядати якусь інформацію в соціальних мережах. Це активізує мозок через великий потік даних, аж ніяк не заспокоює. Перед сном слід почитати книгу або просто полежати.
  6. Пізній підйом. Організму необхідно живе біле сонячне світло, яке можна побачити тільки зранку, тому не спіть довго. 7. Постільна білизна неправильного кольору. Щоб білизна заспокоювала, вона має бути приємних пастельних чи інших ніжних відтінків.

Підійдіть серйозно до цих деталей у побуті і якість вашого життя покращиться!


Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!