Корисні властивості шкірки мандаринів, про які мало хто знає. Не поспішайте викидувати її

У шкірці мандаринів міститься дуже багато поживних речовин, які зможуть позбавитись від багатьох проблем зі здоров’ям. Розповімо вам, як можна застосовувати шкірки від мандаринів.

Метеоризм та діарея.

Висушіть шкірку та подрібніть її за допомогою кавомолки. Чайну ложку порошку додавайте до страви.

Бронхіт.

Пару столових ложок порошку шкірок мандаринів залийте 300 мл. окропу. Проваріть 5 хвилин та залишіть настоюватись протягом 60 хвилин. Процідіть розчин та пийте по 100 мл. теплого розчину тричі на добу, за пів години до вживання їжі.

Вірусні захворювання.

Подрібніть жменю шкірок мандарин, залийте окропом та подихайте паром протягом 10 хвилин.

Сухий кашель.

Подрібніть шкірку та візьміть пару столових ложок. Залийте все 200 мл. горілки та залишіть настоюватись 7 днів у темному місці. Після процідіть та пийте по 20 крапель тричі на добу перед вживанням їжі, за пів години.Грибок на ногах.

Двічі на добу натирайте уражені місця шкіркою мандаринів.

Стресові ситуації та перевтома.

Подрібніть шкірку мандарина та помістіть у мішечок з натуральної тканини. Покладіть його у поліетиленовий пакет. За необхідності відкрийте та вдихайте аромат протягом 10 хвилин.

Підвищений тиск, безсоння та нервові зриви.Подрібніть шкірку та візьміть 1 склянку продукту. Залийте цю кількість 3000 мл. окропу та закип’ятіть. Залишіть настоюватись 60 хвилин. Після витягніть м’якуш, а настій вилийте у ванну. Приймайте ванну протягом 15 хвилин, перед сном. Процедуру робити через день.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!