Смалець — корисні властивості, про які мало хто знає. Чому його слід їсти кожного дня

Смалець застосовують для приготування різноманітних страв в багатьох країнах світу. Це дуже цінний продукт, який використовували для приготування страв та лікування різноманітних захворювань.

У наш час смалець можна придбати у магазині, а можна приготувати його самостійно. Для цього вам потрібно сало та жирові обрізки.

Після їх замочують на ніч у воді, але періодично змінюючи воду. Після сало ріжуть на шматки та кладуть на пательню витоплюють жир на повільному вогні, а шкварки, які залишились просто прибирають. Готовий смалець переливають у банки та закривають кришками. Смалець використовують усюди. За бажанням можна додати зелень, перець або часник. Цю суміш просто намащують на чорний хліб та їдять.

У смальці залишаються вітаміни В 4, Е, D та селен. Вітамін В 4 налагоджує обмін білків та жирів, налагоджує роботу серця, печінки, є профілактичним засобом проти утворення тромбів.

У дані часи смальцем мазали мокнучу екзему та суглоби. Використовували при простудних захворюваннях. Якщо на голові не росло волосся, то жиром мазали залисину, а після змивали теплою водою. Цей засіб допомагав.Якщо боліли суглоби, то на ніч намащували їх топленим жиром та укутували теплим рушником на ніч. Щоб посилити ефект, додавали трохи меду.

Широко використовують смалець у косметичних цілях. Очищали обличчя, знімали запальний процес на лиці та намащували волосся, щоб воно гарно росло. Якщо шкіра обличчя обвітрилась, намастіть її обережно смальцем, обходьте місця навколо очей. Залишки приберіть серветкою. Після нанесіть зволожувальний крем.

На смальці завжди готували всі наші бабусі й вони рідше хворіли на серцево-судинні захворювання. Зловживати смальцем не можна людям, які мають проблеми з виробленням жовчі.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!