Як за допомогою меду, зробити волосся знову здоровим та гарним. Дієві методи

Дізнайтесь, як можна зміцнити та покращити стан свого волосся за допомогою меду. Всі добре знають, якими корисними властивостями володіє мед. А тепер дізнайтесь, як він впливає на волосся.

Робить волосся м’яким. Волосся після застосування медової маски стає прямим та діє, як кондиціонер. Волосяні фолікули стають міцними та волосся починає краще рости.

Для волосся це антиоксидант. Мед містить величезну кількість мінералів та вітамінів. Шкіра голови стає здоровою, а волосяні фолікули пробуджуються та активізується ріст волосся.

Волосся стає зволоженим. Волга після медових масок утримується у волоссі. Волосся стає блискучим та м’яким. Після частого застосування масок з меду, фолікули стають міцними, не ламаються та не випадають.

Мед захищає від інфекцій.

Мед це природний антибактеріальний та антисептичний засіб. Шкіра голови після використання стає здоровою та чистою. Маски з меду позбавить вас від лупи, свербіння та сухості шкіри. Волосся стає міцним, сильним та блискучим.Робить волосся світлішим.

Додайте у кондиціонер трохи меду та соку лимона. Така маска освітлить волосся, поліпшить його колір та усуне тьмяність. Якщо мед замінити патокою, відтінок стане темнішим.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!