10 корисних способів застосування старих колгот. Не викидуйте їх, вони ще знадобляться

Дізнайтесь, як можна застосовувати зіпсовані колготи у житті та побуті. Колготи це така річ, яка довго не живе. Постійно з’являються затяжки й через короткий час жінка їх викидає.

Але саме такі колготи можна використовувати ще для інших цілей.

  1. Боротьба з пилом. Панчохи дуже гарно витирають пил у важкодоступних місцях. Надягніть колготи на ручку швабри та проведіть нею у кутках або під шафами. Колготки допоможуть вам позбавитись пилу з легкістю.
  2. Знайти маленькі предмети на підлозі. Надягніть панчоху на трубу пилососа та пропилососьте підлогу. Панчоха допоможе затримати маленьку деталь.
  3. Колготки зроблять блискучими скло, дзеркало та взуття. Старі панчохи натруть речі до блиску та не будуть залишати розводів та ворсин.
  4. Колготи для зберігання часнику та цибулі. Таким способом зберігання користуються дуже давно. Овочі гарно зберігаються та не псуються.
  5. Висушить мокрі черевики та прибере конденсат з вікон в автомобілі. У панчоху покладіть наповнювачем для котячого туалету. Зав’яжіть та покладіть у мокре взуття. Таким способом панчоха вбере у себе всю вологу. Так само такі наповнені панчохи покладіть в автомобілі біля скла, ви здивуєтесь результатом.
  6. Прибере наліт з кухонних кранів. Занурте панчоху в оцет, а потім надягніть на кран. Залишіть засіб діяти протягом 10 хвилин. Після потріть поверхню та змийте. Ваші крани будуть блищати, як нові.
  7. Замість ватних дисків змочених у засіб для зняття лаку, використайте панчохи. Таким чином ви зекономите ватні диски й швидше знімете лак.
  8. Панчохи та зачіска. Ви часто губите гумки для волосся? Тоді, обрізана панчоха з обох боків з легкістю замінить її.
  9. Мішечки для прання шовку та атласу. Якщо ви боїтесь зіпсувати шовкову або атласну річ, то покладіть її у панчоху, а потім періть у пральній машинці.
  10. Збирання шерсті та ворсин. Надягніть панчоху на руку та проведіть по забрудненому місці. Вся шерсть та пил збереться на панчосі дуже легко.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!