10 квітня — преподобного Іларіона. Що потрібно зробити, щоб бути здоровим цілий рік

Вшановувати преподобного Іларіона Нового заведено 10 квітня. У народі день називають мати-й-мачуха або день Іларіона.

Вів аскетичне життя, молився та дотримувався строгих постів. За це його обрали пресвітером, а згодом ігуменом монастирської обителі.

Отримав від Всевишнього дар зцілення та чудотворення. Лікував сліпих  та виганяв бісів з одержимих. Умів закликати дощі, коли стояла посуха, своїми молитвами відводив шкідливих тварин й комах від насаджень та міг зупиняти град.

Через те, що у цей день на лугах вже виростає мати-й-мачуха, тому його так й назвали. Старі збори трави до цього дня втратили свої цілющі властивості, тому варто поновити запаси та приготувати нові настоянки та відвари. Трава лікує від кашлю, фурункулів, виразок на шкірі та запаленнях у ротовій порожнині.

У цей день можна займатися народною магією проти захворювань.

Правила виконання ритуалів на здоров’я:

  1. Щоб позбавитись захворювання ритуал проводять на спадаючу фазу Місяця, а щоб залучити його — на зростаючу.
  2. Про це ніхто не повинен знати.
  3. Ритуали потрібно проводити з вірою у серці.

4.Печаль притягує болячки, тому краще дивитись на життя з позитивними емоціями.

 Водний ритуал.Зміцнити здоров’я вам допоможе вода, заряджена сонячною енергією. У чистий посуд налийте чисту воду та зранку поставите на сонце. 3 рази промовите над водою спеціальний текст:

«Сонце ясне, сонце червоне, силою своєю мене нагороди. Вогнем-жаром своїм цілющу воду заряди. Нехай ця водиця всі хвороби з мене змиває, й більше ні одна хвороба мене у свій полон не забирає. Бути тому, що сказано. Амінь».

Після залиште воду на сонці, поки воно не сховається. За цей час потрібно ще 5 разів підійти та промовити спеціальні слова три рази. Після перелийте воду у пляшки та закрийте кришками. Цією водою кожного ранку вмивайте обличчя та говоріть такі слова: «Сум з хворобами з себе змиваю, ні одну хворобу до себе не підпускаю».

Ритуал під час приготування їжі.

Коли готуєте та подаєте їжу до столу, промовляйте такі слова: «Все, що на стіл зараз поставила, Божою цілющою силою наповниться. Ця сила в Божих рабів (назвати поіменно всіх, хто зараз за столом) переміститься та здоров’ям звернеться, а воно пошириться по всьому тілу. Буде так, як сказано. Амінь». Після цього можна всіх запрошувати вечеряти.Прикмети:

  • Гарний дощ передвіщає врожайне літо та осінь.
  • Якщо почули тривалий та глухий гуркіт грому, то скоро піде дощ, який литиме кілька діб.

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!