28 жовтня — святої мучениці Параскеви. Чого не можна робити в цей день усім жінкам

Вшанувати пам’ять мучениці Параскеву потрібно 28 жовтня. Святу вважали покровителькою всіх жінок, тому цього дня вони чекали з нетерпінням.

Народилася дівчинка у статній родині, але багатство її не приваблювало. Вона відмовилась від всього та почала вірувати у Всевишнього. Згодом дала обітницю, що не вийде заміж. Вела аскетичний спосіб життя та заохочувала людей вірити у Господа. Її часто переслідували язичники. За її віру її спочатку катували, а потім стратили.

Свята приходила на допомогу лише працьовитим та тим жінкам, які вирили у Всевишнього. Перед святом, жінки повинні провести прибирання. А на саме свято потрібно постійно молитися.

У цей день існують певні заборони:

Не можна займатися рукоділлям. Можна лише тріпати та м’яти льон.

Не можна купати дорослих та дітей, прати та мити підлогу. Вода у криницях цього дня освячена, тому не можна використовувати її для прання та миття підлоги. Хто порушив заборону, той на небі буде валятися у помиях.

Забороняється насміхатися та жартувати над людьми.

Всіх заборон люди завжди дотримувалися, особливо родини, де росли дівчата.

Дівчата читають молитви святій та просять у неї допомоги у різних справах.

У цей день дівчата проводили спеціальні обряди.

Якщо постійно зустрічається невдача у коханні, дівчата наливали колодязну воду у таз. Туди покладіть гребінець, голки, спиці та інші речі дівчини. Всі ці речі потрібно залишити на 24 години перед іконою. Вона зарядить всі речі спеціальною енергетикою, яка буде залучати любов та щастя.

Для того, щоб повернути зір, потрібно набрати колодязьної води та промити очі. Під час процесу попросіть святу повернути зір.

Якщо жінка не може завагітніти, варто їй відвідати церкву, поставити свічку та помолитися перед іконою. Попросіть перед іконою отримати щастя стати матір’ю.

Якщо часто хворіють діти, потрібно відвести дитину до колодязя та три рази вмити їй обличчя. Для кращого ефекту потрібно повністю облити її водою.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!