Всі садівники можуть робити помилки під час вирощування рослин.
Пропонуємо дізнатися про найпоширеніші помилки, які роблять садівники під час підживлювання рослин.
Під час росту рослини втрачають багато сил та корисних елементів. Щоб не втратити врожай, запаси поживних речовин потрібно поповнювати. Земля з часом стає виснаженою, якщо її не підживлювати. Тому не забувайте вносити мінеральні та органічні добрива, щоб отримати гарний врожай.
Кожне добриво може підходити або не підходити даному типу рослин. Люди розробили кількість, яку треба вносити під час підживлення, яке вказане на пакуванні. Якщо знехтувати правилами, добрива можуть вбити рослини, вони будуть погано розвиватися, цвісти, випускати зав’язь та будуть беззахисні перед шкідниками. Тому варто завжди цікавитися та уважно читати інструкцію.
Якщо зробити це рано, земля виснажиться. Якщо пізно, рослини почнуть швидко рости, але перезимувати не зможуть, через активне нарощування зеленої маси. Винятком є добрива, на яких є позначка «Осінь». Ці добрива містять у своєму складі потрібні елементи, які потрібно вносити влітку або восени.
Розподіляйте добрива рівним шаром, тому краще скористатися спеціальними сіялками для цього. Якщо добриво рідке, розділіть ділянку на рівні квадрати та використовуйте розчин, який знадобиться для ділянки цього розміру. Якщо є можливість скористайтеся ежекторами, які призначені для внесення рідких добрив.
Мінеральні добрива насичують ґрунт макро та мікроелементами, а органічні – гумусові кислоти, які необхідні для гарного росту рослин. Можна використовувати комплексні добрива.
Якщо ви не знаєте причини ослаблення рослин, не слід поспішати з підживленням. Найчастіше рослини вражають хвороби та шкідники. Може рослинам не вистачає деяких корисних елементів, якщо ґрунт бідний. Перед підживленням потрібно спростувати хвороби та шкідників, а вже після підживлювати рослини. Кімнатні рослини потрібно частіше підживлювати.
Не всім рослинам завжди потрібен калій, фосфор та азот. Потрібно використовувати комплексні добрива, які містять всі для цього корисні речовини.
Ви можете пошкодити кореневу систему, якщо земля суха. Краще вносити добрива у зволожену землю, особливо, якщо добриво сухе. Кімнатні рослини перед внесенням добрив потрібно спочатку полити, а через день підживити.
Найчастіше використовують комплексні добрива, а моно добрива використовують рідко. Деякі рослини потребують спеціальний елемент у великій кількості й в універсальному добриві його може бути недостатньо.
Хвороби, рослини та шкідники пристосовуються до добрив, тому з часом їх потрібно змінювати. Можна використовувати комплексні засоби, стимулюючі розчини, імуностимулятори, вітаміни, амінокислоти та інші.
Орхідея — справжня королева кімнатних рослин, яка приваблює нас своєю вишуканою красою та тривалим цвітінням.…
Травень – час не тільки розквіту природи, але й активної роботи на городі. Саме зараз…
Ось простий, але ефективний домашній засіб, який допомагає покращити якість і смак огірків — зробить…
Як впоратися із засміченою каналізацією: 4 ефективні способи в домашніх умовах Засмічена каналізація – це…
🌱 Що садити у травні 2025 за місячним календаремДізнайтеся, які дні у травні найкращі для…
ишнева поросль атакує город? 🌱 Є два простих способи, як зупинити її назавжди! Вишня —…