10 серпня — ікони Божої Матері «Розчулення». Що слід зробити усім жінкам

Жінки читають молитви іконі Божої Матері «Розлучення», щоб гарно вийти заміж, завагітніти та виносити дитину, а потім нормально пройшли пологи.

Тому, цю ікону вважають жіночою. На святині зображена Богоматір, руки схрещені на грудях без дитини, у той час, коли вона говорила до Архангела Гавриїла, під час Благовіщення.

Ця ікона була власністю Серафима Саровського. Він перед нею читав молитви у своїй келії. Святий назвав цю ікону – «Розлучення» або «Всіх радощів Радість». Біля цієї ікони горіли лампади, а масло, яке було у них володіло цілющими властивостями. Серафим помазував хворих людей й після чого вони одужували.

Серафим навіть помер перед святим ликом, після чого святиня дісталась сестрам Дівеєвської Серафимівської обителі. До початку революції, ікона зберігалась у Троїцькому соборі Серафимо – Дівеєвського монастиря. Серафим заповів сестрам, щоб вони піклувалися про святиню. Через деякий час ікону переправили до Сарова хресним ходом.

Під час переправлення прославляли преподобного Серафима. Святиня постійно зберігалась у різноманітних людей, що бачили її чудодійні властивості. У 1991 році, ікона Божої Матері «Розлучення» направлена Патріарху Московському та всієї Русі Олексію ІІ.

Кожного року святиню виносять на поклоніння у Патріарший Богоявленський собор у Москві, це відбувається під час свята Похвали Пресвятої Богородиці.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!