29 травня — ікони Божої Матері «Споручниця грішних». Молитва яку слід читати в цей день

За християнським календарем 29 травня шанують пам’ять ікони Божої Матері «Споручницю грішних».

Люди молилися іконі, якщо було тяжко на душі, спіткали проблеми та сімейні сварки. Після молитов вони отримували допомогу та спокій у душі та серці.

Ця ікона володіє чудодійними силами, вона зберігалася у Миколаївському Одринському чоловічому монастирі. Святиня була дуже стародавньою та зцілювала від тяжких хвороб. В Україні ікона має назву – Корецька ікона Божої Матері.

Зберігається ікона до наших часів у Свято – Вознесенському Корецькому жіночому монастирі. Люди приходять помолитися та попросити допомоги й ікона допомагає їм.

Молитва

До кого піднесу я сльози мої, Владичице, до кого прийду я з горем моїм, як не до Тебе, Царице Небесна? Хто плач мій і стогін мій прийме, і молитви наші завжди вислухає, як не Ти, Всеблага Заступнице, всіх наших радощів Радість? Почуй же й нині піснеспіви та моління, що й за мене, грішного, до Тебе возносяться. Будь мені, Мати, Покровителькою і радощів всім нам Подателькою. Влаштуй життя моє, як бажаєш та знаєш. Віддаю бо себе під Твій покров та турботи, щоб радісно разом зі всіма завжди співати Тобі: радуйся, Благодатна; радуйся, Обрадувана; радуйся, Преблагословенна; радуйся, Препрославлена навіки. Амінь

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!