30 квітня — Великий вівторок. Що повинна зробити кожна людина, щоб отримати відпущення гріхів

30 квітня відзначають – Великий вівторок, Господь відкриває фарисеїв та книжників, розказує притчі в храмі у місті Єрусалим. Розмови та притчі про податки кесарю, воскресіння мертвих, кінець світу та Страшний суд, лунають притчі про 10 дів та таланти.

Люди продовжують приготування до Великодня та дотримуються посту. В церквах читають Євангелія, після намагаються проаналізувати прочитане.

В цей день господиням дозволяється займатися прибиранням, пранням, шиттям та прасуванням одягу. Позбутися старого мотлоху та завершити початі ремонтні роботи.

Більшість вірян згадують проповіді, котрі Ісус розповідав своїм учням.

Заведено вживати воду з чаші зі срібла, або покласти у воду якусь срібну річ, вона приносить щастя та матеріальне благо. У храмах читаюсь спеціальні молитви, дотримуються суворо посту. Не можна веселитися та святкувати, краще відвідати церкву та молотися.

Кожна людина повинна покаятися в ці дні, як робив Господь в останні дні перед смертю.

Сприятливий день для закупівлі продуктів для приготування святкових страв.

  • Якщо у вівторок перший на дорозі зустрінеться чоловік – значить весь рік буде щасливим, якщо жінку – неприємності нагрянуть. Якщо діти – чекайте поповнення в родині.
  • Якщо випікши випічку та пригостити нею безхатьків – наступного року будете жити у статку.
  • Якщо в цей день йде дощ – це означає, треба чекати урожай грибів цього року.

До церкви бажано ходити кожного дня. Якщо в сім’ї є хвора людина, необхідно прийти до церкви та взяти поблизу неї трохи землі у торбинку. Після покладіть її під подушку хворого, аж до Великодня. У Великдень закопайте мішечок біля храму. Зробивши такий обряд хворий дуже швидко одужає.

Також впродовж всього тижня перед Великоднем забороняється сваритися та погано говорити про інших людей – бо наступний рік будете жити у злобі та наживете багато ворогів.

В цей день можна вживати в їжу сирі овочі та фрукти, хліб та воду.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!