2 березня — день ікони Божої Матері «Державна». У неї просять здоров’я для близьких

Весною, 2 березня, заведено шанувати образ Божої матері. Саме цього дня відбулося перше представлення цієї ікони – вірянам. Ця подія трапилася в селі Коломенському.

Існувала легенда про цю ікону. В ній розповідалося, як віднайшли цей священний образ. Одній жінці, яку звали Євдокія Андріанова, наснився віщий сон. В цьому сні священний голос сказав їй, що в селі Коломенському зберігається лик Божої матері. Вона вирушила в те село, прийшла до церкви та поділилася цією звісткою зі священником. Разом вони переглянули безліч образів, але лише в підвалі під величезним шаром пилу віднайшли цей лик. На цій іконі була Пречиста Діва Марія та маленький Ісус Христос, яку вона тримала на руках. Свята Діва Марія сиділа на троні тримаючи в одній руці – державу, а в іншій – владу. Також, на голові в неї була корона, а на плечах надіта червона порфіра. Це була та сама ікона, яку бачила у своєму сні Євдокія.

Значущість лику Святої Діви Марії.

Кожна людина хоча б раз у житті бачила цю ікону. Але більшість людей не знають в чому полягає її святість та допомога.

Ця ікона раніше мандрувала по багатьох містах, віруючі люди ставали у величезні черги, щоб побачити та доторкнутися до неї. Існувало багато розповідей про дивовижні та цілющі властивості цього образу. Хворі з невиліковними хворобами одразу одужували, а люди з порушеною психікою ставали спокійними та слухняними. Під час пандемій, ця ікона допомагала врятувати багато життів. Завдяки молитвам цій іконі, скоріше закінчувалася війна. Ікона Богоматері допомагала всім у розв’язанні різноманітних проблем. Тому, розповідати про її можливості можна постійно.

Люди можуть попросити допомоги в ікони Святої Діви Марії, вона неодмінно допоможе. Молитви повинні йти від щирого серця. Можна попросити здоров’я для близьких, допомоги під час пологів, здавання іспитів, захисту від нечисті та поганого погляду.

Де можна зустрітися з цією священною іконою?

Оригінал ікони дуже довго ховали від віруючих людей. Багато часу місцем прихистку був Історичний музей. В 90 – х роках ікона нарешті повернулася та знаходиться на своїй Батьківщині, в селі Коломенське, у храмі Казанської ікони Цариці Небесної. Кожного року, 2 березня, відбувається хресний хід, на честь цієї ікони.

Якщо вас щось турбує або потрібна допомога чи порада, помоліться від щирого серця цьому образу. Вона обов’язково вам допоможе.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!