3 квітня – ікони Божої Матері «Нев’янучий цвіт». В цей день можна випросити здоров’я для сім’ї

За християнським календарем 3 квітня заведено шанувати пам’ять ікони Божої Матері «Нев’янучий цвіт». В цей день необхідно прочитати молитви до цієї ікони та попрохати про те, чого найбільше бажаєш. Також читають молитви про зцілення. Цей лик допомагає позбавитись від байдужості душі або хвороби тіла вас та вашої родини.

В чому полягає допомога цієї ікони.

Ви не зрозумієте в чому ховається суть, якщо не знаєте, що зображено на цій іконі. На ній ви побачите Святу Богородицю, котра тримає на руках Ісуса. Також це одна з ікон на якій ви можете побачити квіти – лілії. Саме ці квіти подарував Архангел Гавриїл Діві Марії, коли приніс їй добру звістку про народження сина. Тому цю ікону відносять до свята Благовіщення. Цей лик означає кохання, чистоту, материнське тепло та красу. Якщо в оселі є така ікона, то вона буде оберігати родину та налагоджувати стосунки в ній. Слугує оберегом для малечі, а дорослих оберігає від гріха.

Традиції цього дня:

Бажано провести цей день у колі сім’ї. Випадкові зустрічі цього дня відбувається не просто так, можна зустріти свою другу половинку або гарного приятеля.

16 квітня необхідно прочитати молитву. Можна родичам та близьким подарувати символічні подарунки. Перед чудотворним ликом необхідно помолитися за щастя в сім’ї, надію та попросити уберегти від гріхів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!