5 березня — ікони Божої Матері «Виховання». Що потрібно зробити усім батькам в цей день

У березні, 5 числа, за християнським календарем заведено шанувати чудотворну ікону Божої матері «Виховання». Цього дня необхідно молитися батькам за своїх дітей й вони обов’язково отримають відгук за свої щирі прохання.

До нашого часу невідомо звідки з’явилася ця чудотворна ікона. Більшість священних людей вважають її походження з Візантії. Раніше ікона «Виховання» мешкала у Москві, у Казанському соборі. Але на жаль потім вона зникла й в наш час є копія цього образу.

Цьому священному лику необхідно молитися за своїх дітей, батьки просять оберігати їх від нечисті й поганого. Допомогти дітям бути гарно вихованими та не піддаватися поганому впливу. Молитви повинні йти від щирого серця, тоді в сім’ї буде панувати взаємоповага та розуміння.

Цього дня у священних храмах проводять службу. Після віряни можуть помолитися Святій Богородиці. Бажано на службу взяти з собою дітей, вони теж повинні прочитати молитви.

5 березня, триває Великий піст, тому віряни повинні дотримуватися його. Не рекомендується розважатися, краще зосередьтесь на молитвах, які очищають душу.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!