2 червня — Вознесіння Господнє. Що потрібно зробити кожній жінці в це велике свято

Через 40 днів після воскресіння Всевишнього відзначають Вознесіння Господнє. Це свято так само важливе, як сам Великдень та Різдво. У Святому Писанні розповідається, що Господь воскрес на третю добу після своєї смерті та приходив до своїх учнів давати їм уроки.

А вже на сороковий день він став перед апостолами у місті Єрусалим та вознісся на небеса. Тому свято стали відзначати на 40 день після свята Великодня. Цього року свято відзначають 2 червня, але вихідного дня у людей не буде.

Як у всі церковні свята, цього дня у церкві проводять святкову службу, де наприкінці співають пісні та після перестають вітатися такими словами, як «Христос Воскрес!» Можна помолитися вдома.

Цього дня заборон на їжу не має.

Також, Вознесіння вважають початком літа й люди весело святкують свято, водячи хороводи. Люди веселяться на честь гарного врожаю.

Жінки 2 червня випікали коржики, які нагадували сходи. Відмовляти людям у допомозі цього дня, забороняється. Не можна на свято вживати поганих слів, кричати, працювати з землею, стригтися, справляти весілля та сваритися.Священна молитва на свято

У цей день славлять вознесіння на небеса Ісуса, просять здоров’я та прощення гріхів. Вдома біля ікони можна прочитати молитву на Вознесіння.

«Господи Ісусе Христе, що зійшов з Небес для порятунку нашого та направив нас на шлях істинний! У такий світлий та ясний день Божественного сходження Твого на небеса земля святкує та радіє, радіє небо, люди славлять Тебе. Допоможи ж й нам, слабким та грішним, пробуди нашу совість та визволи від гріхів та спокус. Дозволь же нам жити праведним життям, Тобі Господу та Богу Нашому служити та вихваляти, відмовитися від уз плоті та пройти шлях митарства, досягти небесних обителей Твоїх, з Ангелами та архангелами та всіма святими славити ім’я Твоє з Твоїм Отцем та Пресвятим Духом, та повсякчас, та на віки вічні. Амінь ».

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!