8 вересня — Різдво Пресвятої Богородиці. Чого не можна робити в цей день усім християнам

Різдво Пресвятої Богородиці заведено відзначити 8 вересня. Цей день має свої традиції та заборони. Для того, щоб не нашкодити собі та своїй родині, варто дотримуватися цих заборон та звичаїв.

Свято відзначається кожен рік, це свято присвячене матері Ісуса Христа. Свято пов’язано з Анною та Іоакимом.

Папа довго не могла пізнати радість батьківства й просили у молитвах Всевишнього подарувати їм дитя. Чоловік вкотре пішов до церкви, щоб віднести дари для Господа, але священнослужитель вигнав його. У давні часи, бездітних людей вважали проклятими. Іоаким вирушив до пустелі й там продовжував молитися, щоб стати батьком. Анна дізнавшись про це почала лити сльози.

Янгол на небі все чув та бачив, а потім спустився до Анни та сказав, що скоро у них народиться дівчинка, яку слід назвати Марією. Янголи наказали парі йти та молитися до Єрусалиму й у них невдовзі народиться дитина. Після народження, дівчину віддали на службу Всевишньому. Марія ставши дорослою народила Ісуса Христа.

Марію вважали захисницею родини, тому цього дня потрібно відвідати службу та помолитися святій. Прийшовши додому, слід влаштувати пишний обід або вечерю.

Не можна грішити цього дня, працювати, прати, ремонтувати та рубати дрова. Також, не можна вживати погані слова та злитися. Весь негатив спрямований іншим, повернеться до вас у трикратному розмірі. Не обдурюйте нікого.

Залишки їжі після вечері слід віддати нужденним або тваринам.

Цього дня всі ваші найпотаємніші мрії здійсняться. Попросіть молитвою здоров’я та щастя для своєї родини.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!