8 вересня велике свято — Різдво Пресвятої Богородиці. Що заборонено робити в цей день

За християнським календарем, 8 вересня, відзначають дуже велике свято Різдво Пресвятої Богородиці. Також, свято має ще одну назву – Друга Пречиста. У давні часи Пречисту святкували 2 тижні, якщо врожай був великим.

Діва Марія була народжена для спасіння людства. Її батьки були віруючими людьми, які довгий час чекали на народження своєї дитини. Вони були заможними та жили у достатку, але довгий час Господь не давав їм відчути радість батьківства.

Так само й сталося з Марією, вона довгий час чекала, коли вона стане матір’ю. Батьки Діви Марії, також, отримали радість батьківства вже у старшому віці. Вони є яскравим прикладом того, що через молитви та велике бажання можна отримати милостиню від Господа та здійснити найпотаємніші бажання.

Всевишній, таким способом вчить нас розуміти, що Бог не у силі, а у правді. Варто лише попросити від щирого серця й Господь дасть вам те, чого сильно бажаєте.

Заборони дня Різдва Пресвятої Богородиці.

  • Тяжка фізична праця.
  • Струшувати залишки їжі на підлогу, їх потрібно зібрати та віддати тваринам.
  • Вчиняти сварки та бійки.
  • Вживати їжу тваринного походження та алкогольні напої.

Цього дня потрібно відвідати церкву та помолитись. Вже потім потрібно зібратись за святковим столом у колі родичів та близьких.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!