22 травня — святої Рити Касійської. День, коли можна змінити на краще життя своєї родини

Весною, 22 травня заведено шанувати пам’ять святої Рити Касійської. Її вважали покровителькою жінок та матерів. Жінка народилась в Італії, місто Роккапорена. Її родина була не багатою, тому її мати та батько наполягали на заміжжі за дуже жорстоким чоловіком.

У Рити народилося два сини, яких вона намагалася виховати порядними людьми, але в неї не вийшло.

Жінка намагалася змінити на краще життя своєї родини, але чоловіка вбили, а синів забрала страшна епідемія. Після цих подій, вона пішла до монастиря сестер августинок у Кашії. Вона була віддана Господу впродовж всього свого життя.

Писати вона не вміла, тому займалася роботою в монастирі та виконувала все, що її просили робити настоятельки. З шаною ставилася до Страстей Господніх, просила відчути ті почуття, які відчував Господь під час носіння вінка із терену. ЇЇ почули та до останнього подиху вона носила рани від терену.Інші сестри не контактували з нею, бо від цих ран стояв неприємний запах. Коли свята померла, запах зник та навпаки з’явився дуже гарний аромат. Ви можете побачити Риту одягнену в одяг августинок, на голові знаходиться вінок із терену, поряд – бджоли, інжир, троянда, розп’яття та поруч 2 сини.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!