11 квітня — святого Антипа. Що потрібно зробити, щоб отримати допомогу та підтримку святого

За православним календарем 11 квітня заведено шанувати пам’ять священномученика єпископа Антипа Пергамського. В народі свято має назву – день Антипа.

Проповідував християнську віру у давні часи та був противником язичництва. Саме за це його й стратили. Під час цієї жорстокої страти він попрохав Бога наділити його даром зцілення людей. Господь подарував йому таку можливість й після його гибелі багато людей одужували, доторкнувшись до священних мощей Антипа.

В давні часи до святого Антипа зверталися люди, коли у них дуже боліли зуби. Необхідно прикласти невелику монетку до хворого зуба, після зробити в ній невеликий отвір та привісити на нитці до святої ікони Антипа та вірити в те, що він неодмінно допоможе позбутися болі.

У давнину заборонялося в цей день сіяти городину. Завдяки спостереженням люди зробили висновки, що городина, котру посадили цього дня завжди погано росте або зовсім гине.

11 квітня, ввечері треба кинути жменю монет під ноги своєму коханому. Перед цим необхідно гарно прибрати в будинку. Люди робили такі обряди на замовляння удачі у фінансових справах.

Також обряди з монетами проводили на весіллях, таким чином молода родина буде жити в достатку. Необхідно кинути жменю дрібних монет тещі під ноги, після необхідно одну з тих монеток підняти та сховати так, щоб ніхто не бачив та ніколи не витрачати її. А тещі необхідно підняти пару монет та тайно підкласти їх під весільний хліб, це роблять для того, щоб у подружжя були діти.

Всі обряди пов’язані з монетами. Тому розповімо вам куди та для чого необхідно кидати монети.

  1. Щоб працювати на роботі про яку ви мріяли необхідно кинути кілька монет під двері тієї установи.
  2. Якщо вам хтось подобається, а він не звертає на вас уваги – необхідно підкинути монетку до його оселі через двері або вікно.
  3. Якщо ви подорожуєте та бажаєте повернутися до цього місця ще раз, необхідно кинути монетку до водойми.
  4. Якщо у вас багато проблем та негараздів, киньте монетки до бурхливої річки – з ними вода забере всі ваші негаразди.
  5. Киньте монету на джерело, щоб повернути своє кохання або знайти його.

Прикмети цього дня:

  • Чекай врожай грибів, якщо цього дня іде дощ.
  • Якщо в цей день небо червоне – чекай холодної та дощової весни.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!