12 лютого — святого Олексія. Що потрібно зробити в цей день, щоб бути весь рік був вдалим

За православним календарем, 12 лютого, люди вшановують пам’ять митрополита Олексія. Святий Олексій був особою релігійної спільноти, який вів аскетичне життя. Завдяки йому почалося будівництво Московського кам’яного Кремля. Він був поважною людиною та цілителем. Врятував дружину хана Тайдулу від захворювання очей.

Цього дня не бажано займатися важливими справами та вирушати в дорогу. Вважали, що вас може спіткати невдача.

Господині цього дня випікали відкритий рибний пиріг, таким чином закликали добробут та щастя в родину.

На Олексіїв день сняться віщі сни. Лікували переляк у людей. Цього дня люди насолоджувалися сонячними променями, бо вважали, що це світло йшло від очей Господа.  Сонячне світло наповнювало людей здоров’ям та удачею. В день Олексія, люди виносили на сонце речі для наповнення їх позитивною енергією.

Для гарного врожаю:

У день Олексія заведено виносити на двір насіння для посівних, таким чином примножували майбутній врожай.

Для міцного здоров’я:

Господині в цей день виносили нитки для пряжі на сонячне місце та викладали на снігу. Вірили, що сорочки з цієї пряжі приносили людям міцне здоров’я. Ця традиція залишилася до наших днів. Можна виносити на сонце будь-який елемент одягу, а потім одягати в тих випадках, коли людина захворіла. Після такої маніпуляції хворий обов’язково одужував.

Досягнення успіху.

Для закликання успіху, необхідно покласти на сонячні промені якийсь атрибут із прикрас, та промовити таке заклинання: «На мій талісман сонячне світло потрапляє, Божественною силою його наділяє. Від проблем нехай він мене рятує, і успіх в моє життя приваблює». Після заходу сонця можете користуватись цим оберегом.

Прикмети:

  • Збирати гарний врожай, якщо небо багате зірками.
  • Літо чекай зі зливами та похмурою погодою, якщо цього дня сильний туман.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!