Вшанування ікони Божої Матері «Феодорівської», яка була написана святим Лукою, завдено вшанвувати 14 березня.
Перший раз ікона була помічена під час святкування дня Успіння Божої Матері у Костромі. Разом із цим відбулось дуже цікаве явище. Цю святиню у руках ніс воїн посеред вулиці. Пройшовши вздовж все місто, він зник безслідно. А вже наступного ранку святиню знайшли біля річки, на березі. Воїна, який ніс ікону звали святим мучеником Феодором Стратилатом.
Її перенесли до церкви, де скоро трапилась пожежа. Храм було не врятувати, а ось ікона залишилась неушкодженою. Її було знайдено на третій день після пожежі. Таких пожеж було декілька, й після кожної святиня залишалась неушкодженою. Під час пожежі, вона підіймалась над вогнем.
Святиню, навіть брали із собою на війну проти татар. Вона врятувала воїнів, мирних жителів та відправила кривдників з Русі.
Ікону можна було побачити у Костромському соборі святого Феодора Стратилата. Там вона допомагала всім та захищала храм. Через деякий час святиня вирушила у собор Богоявленсько-Анастасіївський, до міста Кострома.
Помолитись іконі та попросити допомоги у неї приїжджає безліч парафіян. Ікона допомагає навести лад у домі, налагодити стосунки, дає здоров’я та допомагає при пологах.
Чим підживлювати кавуни та дині у липні для гарного врожаю Липень – найважливіший період для…
Підживіть цим троянди в липні: цвітіння миттєво стане пишнішим Липень – ключовий місяць для пишного…
Молоко прискорить дозрівання огірків: 3 рецепти підживлення Щоб огірки були соковитими, міцними й почали дозрівати…
Виховання дитини – це завжди виклик, адже потребує не лише любові та турботи, але й…
Як часто потрібно поливати орхідею, щоб вона цвіла роками Правильний полив орхідеї — запорука її…
Хто з нас не мріє про багатий урожай соковитих, стиглих помідорів? Однак, часто наші очікування…