15 березня – Олександрів день: головні заборони та традиції, яких слід дотримуватися

Пам’ять священномученика Олександра Сідцьського, потрібно вшанувати 15 березня. За часів правління імператора Аврелана, святий дуже сильно постраждав. Його піддали тортурам, але Всевишній завжди був поруч та зцілював його. Але через деякий час Олександру відтяли голову.

Всі справи, які ви запланували, краще перенести на інший день. Не можна у цей день мити голову, бо це призведе до розлучення з близькими. Можна у цей день проводити хірургічні втручання або лікувати зуби. Якщо у вас почала свербіти голова, чекайте багато дрібних проблем.

До заходу сонця, на Олександра потрібно одягти два кільця або шпильку, щоб уберегти себе від пристріту та псування. Так можна робити лише у цей день. Каблучки потрібно одягти на один палець. Якщо дві каблучки одягти на безіменний палець, вас чекатимуть проблеми з коханою людиною. Вам постійно буде хтось заважати й вага половинка почне вам зраджувати. Якщо жінка одягне кільце на великий палець, її залучать у не добрі справи . Якщо людина носить персні з каменями на великих пальцях, вона пов’язана з магією. Якщо носити кільця на мізинцях, то ваші бажання ніколи не здійсняться. Багато людей носять кілька кілець на одному пальці з різних міркувань. Якщо одне кільце велике, а інше маленьке, то велике краще повісити на ланцюжок, а не одягати два кільця на один палець. Дозволяється носити два кільця на безіменному пальці вдовам. Зазвичай, вони одягають каблучку чоловіка.

Прикмети:

  • Чекайте негоди, якщо цілий день була похмура погода, а ввечері раптово визирнуло сонце.
  • Чекайте поганого врожаю, дощового літа, якщо талі води течуть повільно
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!