30 липня — святої великомучениці Марини. Що в ніякому разі не можна робити в цей день

Саме 30 липня, шанують пам’ять Святої великомучениці Марини. Свята була християнкою, через те, що її виховувала жінка, яка таємно вірила у Бога. Батько дівчинки дотримувався язичницької віри й не бажав брати участь у вихованні дівчинка.

Мати її померла, коли вона була ще дитиною. Коли дівчинка досягла підліткового віку, її запроторили до темниці та знущалися з неї. Але світла віра у Бога постійно допомагала та зцілювала її. Правитель міста наказав втопити дівчину й в цей час з неба прилетіла голубка та принесла у дзьобі золотий вінець, який розв’язав тенета.

Люди були вражені цією подією та благословляли Господа й після цього їх також стратили.

Цей день потрібно розпочати з відвідування храму. Свята Марина є захисницею маленьких дітей та вагітних жінок. Ті жінки, які при надії, повинні молитися святій мучениці про здоров’я своїх дітей. Якщо у церкві не знайдете ікони Святої Марини, то помоліться іншій іконі жіночого роду.

Заведено ходити до водойм та купатися у це свято, бо свята у водоймі пізнала Бога й отримала зцілення. Тому, при нагоді обов’язково відвідайте річку або озеро й отримайте зцілення.Заборони цього дня:

  • Працювати та прибирати;
  • Сварити та конфліктувати з дітьми, бо Свята буде сприймати такі вчинки, як образу.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!