31 липня — святого Омеляна. Що потрібно зробити кожній жінці в це свято

Мученика Еміліана Доростольського заведено вшановувати 31 липня. люди прозвали цей день – Омеляновим днем.

Вірував мученик у Всевишнього таємно, але про це дізнався правитель та наказав жорстоко побити його й спалити живцем. Під час спалювання полум’я не торкалося мученика, а  навпаки обпекло язичників. Після того, як вогонь догорів, Еміліан дихнув востаннє.

У цей період вже закінчують люди прибирати жито та починати робити заготівлі на зиму з овочів та фруктів. Після роботи жінки йшли до лазні та проводили там любовні обряди.

Ті, хто не мав чоловіка, проводили обряди, щоб вийти заміж. Ритуал проводили з червоним яблуком, яке розрізали та ним натирали тіло. Лице мастили медом та обсипали пелюстками троянди. Під час ритуали промовляли спеціальні слова:

«Тіло моє, як наливне яблучко, тебе, мій суджений, кличе, ароматом троянди. Мої чорноброві очі тебе тягнуть, а медові уста ваблять. Ти до мене скоріше приходь та любов’ю своєю винагороди. Амінь».

Після пелюстки з медом знімали з обличчя, загортали у мішечок з тканини та зав’язували стрічкою з атласу, рожевого кольору. Наступного дня дівчата спалювали цей мішечок.

Не забудьте цього дня змити з себе всю негативну енергетику. Для покращення ефекту люди робили віники з житніх колосків та йшли паритися у лазню. Цей віник наділяв людей силою, яку вони втрачали під час жнив.

Також, щоб помиритися подружжю, їм потрібно попаритися разом. Після побиття чарівним віником, вони забудуть всі образи та стануть кохати один одного ще дужче.

Можна провести обряд з використанням срібної води. У посуд зі срібла наливають воду опівночі та ставлять на підвіконня. На посуд повинно світити місячне світло. Якщо срібного посуду немає, візьміть глиняний горщик та покладіть у нього монету або срібну ложку. При цьому читають змову: «Місячне сріблясте світло! Ти чистоту приносиш та силою наділяєш. Прошу, мене, рабу Божу (ім’я), від усякого зла та скверни, смутку та заздрості, негараздів та втоми очисти. Амінь». Посудзалишають до ранку, зранку випивають кілька ковтків, вмивають обличчя та повільно обливаються. У цей період промовляють слова: «Місячна водиця, ти мій дух зміцни, силою своєю творчою та світлою моє тіло наділи. Змий з мене все негідне, зле та темне. Очисти чадо твоє, рабу Божу (ім’я). Нехай буде так. Амінь».  Витирати з себе воду не потрібно, а промовити слова: «Відтепер я, раба Божа (ім’я), досконала та чиста, наче немовля на початку життєвого шляху».

Прикмети:

  • У грудні буде мороз, снігопад та завірюха, якщо у цей день спекотна погода.
  • Чекайте поганої погоди та поривчастого вітру, якщо на небі падає багато зірок.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!