31 серпня — ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця». До неї моляться і просять захисту від хвороб

31 серпня, заведено шанувати ікону Пресвятої Богородиці «Всецариці». Побачити святиню можна у Ватопедськом монастирі у Греції. Ікона середнього розміру. На ній зображена Діва Марія, яка на руках тримає Сина Господнього.

Позаду розміщені два янголи, які окриляють Діву Марію. Ікону, також називають «Всемилостивою». Афонський старець Йосип Ісіхаст передав сучасному світу переказ про цю святиню. Ця історія відбувалась біля ікони Божої Матері.

Один чоловік підійшовши до святині почав щось говорити, але його ніхто не розумів. Під час його розповіді, Святий лик Діви Марії почав яскраво сяяти. В той момент, щось штовхнуло чоловіка й він впав. Він був дуже наляканий й швидко покинув церкву, на його обличчі проявлялись сльози. Тоді чоловік розповів старцю, що протягом свого життя чаклував та багато грішив.

Таким жестом Пресвята Богородиця направила його на путь істинний та назавжди змінила його життя. Через деякий час люди почали помічати, що ікона допомагає лікувати різноманітні пухлини різної етіології.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!