4 головні етапи підживлення кабачків. Встигайте тільки збирати врожай

Для того, щоб отримати багатий урожай овочів, включаючи кабачки, потрібно регулярно підживлювати рослини. Хоч кабачки досить непримхливі й можуть рости без особливого догляду, вони все одно потребують певної уваги з боку садівника.

Етапи внесення добрив:

  1. Після висадження розсади в ґрунт: Після того, як ви пересадили розсаду кабачків в ґрунт, потрібно провести перше підживлення. Найкраще використовувати добрива, які містять азот. Ви можете вибрати органічні або мінеральні добрива з азотом. Якщо ви вирощуєте кабачкову розсаду, то через тиждень після пересадки також можна застосувати мінеральні добрива з азотом.
  2. Під час цвітіння: Наступне підживлення проводиться під час цвітіння рослин. На цьому етапі потрібно застосовувати добрива, які містять калій. Ви можете використовувати готові калійні добавки або приготувати зольний настій.
  3. Після цвітіння: На третьому етапі підживлення слід використовувати комплексні мінеральні добрива, які містять різні елементи у відповідних співвідношеннях.
  4. На початку плодоношення: Коли кабачки починають родити, городники рекомендують збирати урожай частіше. Якщо на цьому етапі потрібно підживити рослини, варто уникати добрив з азотом і зосередитися на добривах з калієм. Для цього можна використовувати суперфосфат або карбамід.

Важливо розуміти, що не завжди кабачкам потрібне підживлення. Відповідно до вище наведених порад, ви можете вибрати відповідні добрива і правильно годувати свої кабачки у відкритому ґрунті, щоб отримати щедрий врожай.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!