21 листопада велике свято: Введення в храм Пресвятої Богородиці. Чого не можна робити в цей день

Введення в храм Пресвятої Богородиці відзначають 21 листопада. Свято має іншу назву — Третя Пречиста. Цього дня заведено читати молитви за здоров’я дітей, а вагітним за нормальні та легкі пологи.

Народилась дівчина у родині, яка дуже довго не могла мати дітей. З рештою Всевишній зглянувся над парою та подарував Іоакима та Анні доньку, яку назвали Марією. За це, вони пообіцяли, що віддадуть доньку служити Господу. Так й сталося, Анні прийшла довгоочікувана звістка, що вона скоро народить дитину. Коли Марія досягла трирічного віку, її відвели до храму, який знаходився в Єрусалимі. Там вона росла та навчалася християнству. Саме цього дня Всевишній обрав Марію, бо вона була найчистішою жінкою, яка не мала гріхів.

Як в усі християнські свята у церквах проводять святкову службу на честь Діви Марії.

Люди поєднують же свято з приходом зими, тому після служби люди влаштовували масові гуляння.

У цей день не можна прати, прибирати та займатися рукоділлям. Краще цей день присвятити молитві, яка очистить душу від гріхів. Це свято вважається початком людського спасіння.

Варто намагатися думати оптимістично. Ніколи не тримайте у розумі негативні думки та контролюйте свої емоції. У вашій голові повинні бути позитивні емоції, події, слова та гарні люди. Намагайтеся читати світлі книги, музику, які будуть приносити вам насолоду та гарний настрій. А ще слід знати, що негатив може бути іноді корисним.

Прикмети:

  • Якщо цього дня випав сніг, він може пролежати до весни.
  • Скоро піде сніг, якщо кінь не йде, а впирається.
  • Якщо цього дня сильні морози, то наступне літо буде спекотним.
  • Гарного врожаю наступного року не буде, якщо у цей день тепла погода.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!