22 жовтня — Казанської ікони Божої Матері: що потрібно зробити кожній жінці в цей день

Кожного року 22 жовтня християнський світ відзначає день Казанської ікони Божої Матері. Якщо цього дня щиро молитися до Богородиці, Вона обов’язково вислухає і допоможе.

У храмі священики служать святкові літургії, на яких згадуються чудеса, які являла людям Казанська ікона Божої Матері. Хто щиро увірував і просив заступництва, той побачив велике диво. Ікона зцілювала від важких хвороб, відганяла ворогів від сіл і міст,  давала спокій і смирення.

Казанська ікона Божої Матері має дивовижну історію. Її знайшла дівчинка Матрона ще у ХVІ столітті.

У місті Казань була страшна пожежа, згоріло майже півміста. Дівчинці в цей час тричі снився один і той самий сон, в якому Богородиця вказувала їй місце, де знаходиться ікона. Так Матрона і знайшла святиню, а на тому місці був зведений Богородицький дівочий монастир.

Ікона володіє незвичайною силою. Вона зцілює хвороби, повертає зір, захищає дім від пожежі і біди, відвертає ворогів від країни. Також ця ікона є покровителькою сімейного щастя, тому молодятам треба молитися до неї.

Ближче до цієї дати наші предки намагалися провести весілля, бо вважали, що Божа Матір візьме під свою опіку молоду сім’ю.

Передвісником щасливого сімейного життя був дощ у день весілля.

Цей день ніби розділяє осінь і зиму, тому люди готувалися до приходу холодів і завершували всі свої приготування.

Найважливіше в цей день – щира молитва до Богородиці і непохитна віра в Її силу.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!