23 березня — святого Никона. День, коли можна багато чого випросити у долі

За християнським календарем 23 березня заведено шанувати пам’ять преподобного Никона Печерського. В народі свято отримало назву день Никона. Був руським ченцем, освіченою людиною, був ігуменом Києво – Печерського монастиря. На півострові Тмуракані заснував храм та монастир Пресвятої Богородиці.

Традиційним цього дня вважалося зробити прибирання в будинку, позбутися не потрібних вам речей. Люди вірили, що викинувши мотлох – люди позбавлялися нечисті та бід. Після закінчення роботи бажано відвідати лазню, паритися та вживати чай з м’ятою. Вважалося таким звичаєм люди набували здоров’я та сили на наступний рік.

Також цього дня треба просити долю, але як правильно це зробити?

Люди вірили, що цього дня необхідно попросити у долі про найсокровенніше. Робили це за такими правилами:

  • Необхідно повністю зосередитись на проханнях.
  • Просити треба чітко.
  • Прохання повинно проговорюватися у називному відмінку.
  • У думках повинні блукати кінцевий результат, який ви хотіли отримати.

Про деяких людей говорять – вони пестуни долі. Вони у сьому досягають успіхів, мають гарну родину, здорові та наповнених сил. Але це тільки здається, за цими пестунами, насправді, лежить велика робота над цим.

Необхідно знайти спільну мову зі світом та самостійно змінювати своє життя.

Боротися з труднощами треба вміти. Деякі люди, коли виникають проблеми – відразу ламаються, а інші навпаки. Господь навмисно посилає нам труднощі, щоб ми навпаки були сильнішими. Тому будьте сильними, завжди є вихід з будь-якої ситуації.

Користуйтесь шансом, який вам подарувала доля.

Більшість людей цим шансом не користується. Деякі мають безліч талантів, але працюють не за фахом та кожного дня ходять та працюють без задоволення.

Не сперечайтеся з долею.

Якщо доля склалася так, що у вас виникли труднощі не треба чіплятися зі всіх сил, щоб зупинити це. Рекомендується все відпустити та робити так, як підкаже вона в майбутньому. Так само й в родині, якщо кохана людина вас не любить, то не треба нав’язувати їй почуття любові.

Прикмети цього дня:

  • Чекай похмурого та холодного літа, якщо цього дня лежить сніг.
  • Якщо 23 березня днем тепло, то чекайте теплого літа.
  • Літо буде холодним та мокрим, якщо в цей день іде дощ.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!