5 рослин, які не варто садити біля огірків, якщо не хочете залишитись без врожаю

Городники приділяють велику увагу сусідству рослин на ділянці. Існує декілька культур, які не можна висаджувати поряд з огірками.

Картопля.

Поганий сусід для огірків. Обидві культури мають спільних шкідників. До них відносяться огірковий жук. Також, вони будуть конкурувати за поживні речовини. Картопля затінює огірки, через що погіршується їх ріст та врожайність.

Гарбуз та кабачки.

Ці культури належать до однієї родини з огірками. Їх атакують однакові хвороби та шкідники. Також, вони конкурують за простір та поживні речовини.

Помідори.

Огірки та помідори належать до сімейства пасльонових. Якщо вирощувати їх поряд, помідори будуть затіняти огірки. Також, обидві культури чутливі до однакових хвороб, серед яких борошниста роса та фітофтороз.

Часник та цибуля.

Ці культури шкідливі сусіди для огірків. Вони відлякують комах  запилювачів, що призводить до зниження рівня врожайності. Також, часник та цибуля конкурують з огірками за поживні речовини.

Капуста та броколі.

Вони залучають капустяну ділянку та білокрилку, які шкодять огіркам. Також, капустяні рослини конкурують з огірками за простір та поживні речовини.

При посадці огірків на городі, дотримуйтесь важливого правила сівозміни. На одній й тій самій ділянці вирощувати огірки два роки поспіль не можна. Вчасно підживлюйте та добре доглядайте за огірками.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!