5 секретів, які допоможуть зробити ваші троянди пишними та квітучими

Дізнайтесь, як за допомогою цих 5 секретів можна зробити ваші троянди пишними та квітучими. Квіти будуть цвісти до самої осені та радувати вас своєю красою.

Правильне зволоження.

Троянди теплолюбові рослини й не люблять поливу холодною водою та низьких температур. Зазвичай троянди поливають раз на п’ять днів. Якщо уже спекотна погода, зволоження потрібно збільшити до 2 разів на тиждень.

Поливайте кущі навколо, щоб вода не потрапляла на стовбур та листя, використовуйте на 1 культуру приблизно відро теплої води. Перед обприскуванням листя добривами, потрібно спочатку злегка обприскати кущі водою.

Правильне підживлення.

Найголовнішими добривами для троянд є марганець, бор та азот. Також магній, якій робить квіти яскравішими та залізо, яке захищає квіти від ураження хлорозом. Троянди підживлюють азотними добривами у травні та червні. Підживлюють кущі настоєм з трави. Потрібно на половину заповнити діжку травою, залити теплою водою та додати біологічне добриво – «Ем 1», «Екомік», «Байкал» або калій – магнезію настояну на окропі суперфосфату. П’ять діб настоюють добриво, а потім поливають кущі розчинивши з теплою водою у пропорціях 1 до 4. Термін зберігання добрива – 7 днів. У липні та серпні підживлюють троянди суперфосфатом та сірчанокислим калієм раз на місяць. Перед використанням потрібно гарно пролити землю. Наприкінці липня під кущ внесіть золу, приблизно 2 л., а після розпушіть ґрунт. Під час цвітіння підживіть троянди по листу засобами «Бутон» або «Плюс». Наприкінці липня, початку серпня підживіть кущі настоєм з трави.

Правильне розпушування та мульчування.

Після кожного зволоження потрібно не глибоко розпушувати ґрунт. Замульчуйте троянди шаром соломи, сіна або тирсою, висотою 5 см.Правильне обрізання кущів.

Зазвичай троянди обрізають весною та восени. Але не слід забувати про літню – санітарну обрізку. Це потрібно робити, щоб захистити кущ від захворювань. Прибирайте вчасно сухі, зламані та слабкі гілки. Раз на тиждень обрізайте сухі квіти. Сухі китиці троянд вирізають повністю, на висоті 3 листка під нею. Чайні гібриди обрізають повністю, залишаючи лише 2 листи, але це роблять до кінця липня. В’юнкі троянди обрізають кистями, біля найближчого листа.

Правильна боротьба зі шкідниками.

Наприкінці липня проведіть обробку кущів проти грибкових уражень, засобами – «Фітоспорин М», «Бактофіт» або «Топаз».

Якщо раніше ваші кущі були уражені шкідниками, потрібно їх обробити спеціальними інсектицидами.

Бажаємо успіхів!.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!