5 цікавих фактів про ангелів з Біблії. Ви дізнаєтеся багато нового

Кожна людина починаючи з самого дитинства знає, що янголи мешкають на небесах. Про це нам змалечку розповідає Біблія.

Янголи слугують тим, хто врятується.

Господь направляє янголів до тих, хто візьме у спадок порятунок. Наприклад, у родині, яка живе у достатку є прислуга, якій господар довіряє своїх нащадків. А Господь наказує своїм янголам, слугувати та опікати тільки своїх дітей.

Янголи є носіями, які передають реакцію на прочитані молитви.

У Священній Книзі пишуть, що Господь Посилає нам янголів з відповіддю на молитви, які читають люди. Тоді янгол захищає нас від ворогів та виконує волю Божу.Янголи є носіями самовідданості та добробуту для людей.

Функціями янгола є не тільки надавати нам захист, але вони повинні виконувати накази Господа піклуватися про наші статки.

Янголи стають щасливими, коли рятують грішних людей.

Радість переповнює янголів, коли людина, яка згрішила кається у своїх гріхах та просить Всевишнього врятувати його.Янголам забороняється поклонятися.

Жодна людська істота не повинна поклонятися янголам, які б вони гарні не були. Янголи ніколи не будуть приймати поклоніння від людей, а навпаки покажуть на Ісуса та поклонятися будуть лише Всевишньому. Існує багато янголів, деякі навіть не від Господа. Деякі янголи можуть не служити Господу. У Священній Книзі сказано, що диявол ввів в оману багатьох янголів, через що Всевишній вигнав їх. Ті янголи, яким вклоняються та вказують на іншого спасителя, окрім Христа або прославляє себе вище Бога, це говорить, що такий янгол не від Господа.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!