19 червня за християнським календарем шанують пам’ять всіх покійних родичів та близьких. Це дуже важливий день у всьому християнському світі. Після цього дня наступає свято Трійця. В цей день необхідно проводити якомога більше часу у церкві та за молитвами. Це свято сімейне, бо необхідно святкувати у колі родичів та близьких.
Троїцька субота повинна нагадувати кожному, що життя не таке довге, як здається. Необхідно зростати духовно та вести правильний спосіб життя. Люди читають молитви, які неодмінно почує Господь та допоможе їм. Читають молитви за щастя та добро, просять простити тих, кого вже немає на цьому світі.
Свято відзначають на 48 день після Великодня, тому конкретної дати у свята немає. 19 червня поминають всіх родичів та близьких, які покинули нас. Родина повинна помолитися, відвідати родичів на кладовищі або згадати про них за поминальним обідом. За столом попросити Господа дати щастя та здоров’я всім, хто знаходиться поруч.
В церкву можна передати лист на якому записані імена померлих. Під час молитов їхні імена прочитає священнослужитель. Не читають молитви за тих хто сам покінчив своїм життям, та ті хто не хрещений.
Традиції цього дня.
За традицією необхідно помолитися за всіх померлих. Це можна зробити в церкві або вдома перед іконами. Після священного богослужіння необхідно відвідати кладовище. На цвинтарі треба прибрати та запалити свічку. Поминальним обідом слід пригостити родичів та людей, щоб вони разом з вами пом’янули померлих. Не слід залишати пригощання на могилках. Спиртними напоями краще не зловживати.
Сумувати не слід за померлими, краще порадуйтесь за них, що вони перейшли у кращий світ. Не слід забувати, що наступного дня настає свято Трійці й необхідно приготуватися до свята.
Не слід у поминальну суботу гуляти та святкувати свята. Це день скорботи за померлими. Необхідно сісти за один стіл зі своєю родиною та згадати всіх покійних. Помолитися за упокоєння всіх, кого з нами немає та подякувати Господу за їжу та за щасливе життя.
Також, необхідно помолитися за живих, попросити вибачення за їхні гріхи. Допоможіть тим, хто цього потребує. Таким вчинком ви перекриєте свої гріхи.
Зима – чудовий час для боротьби з капустянками, які завдають значної шкоди городам. Хоча ці…
Новий рік – це не лише час подарунків і святкового застілля, а й нагода підтримати…
Традиційний узвар: рецепт до різдвяного столу Узвар – це незамінний напій, який додає особливого шарму…
Як зберігати часник всю зиму: ефективні способи Зберегти часник після збору врожаю – завдання непросте,…
Як врятувати холодець, якщо він не застиг: поради з використання желатину Український холодець – це…
Як ефективно позбутися цвілі на вікнах за допомогою простих засобів Зимова пора часто приносить проблему…