6 головних секретів догляду за лілією весною. Квітка буде велика та гарна

Хоча для різних сортів лілій немає загальних правил вирощування, існує кілька загальних нюансів, які можна застосувати до багатьох з них.

Ці правила допоможуть виростити найкрасивіші та найяскравіші лілії, які перевершать навіть лілії ваших сусідів.

  1. Для отримання найбільш пишних та яскравих лілій необхідно вирощувати їх на добре освітлених ділянках. Лілії, які ростуть у тіні, стають кволими та тонкими, а їх цвітіння не таке розкішне.
  2. Найкращі місця для посадки лілій — біля південної або східної стіни будинку, де немає протягів.
  3. Лілії вимагають легкого та пухкого ґрунту, що збагачений органічними добривами. У важкій та глинистій землі рослини не будуть радувати пишним цвітінням.
  4. Лілії вимагають гарячого сонця для верхньої частини рослини, але коріння та цибулини мають бути захищені від прямого сонячного проміння. Щоб запобігти цьому, садівники вирощують низькорослі декоративні рослини або мульчують лілії.
  5. Лілії не люблять частих пересадок, оптимально — пересаджувати їх раз на п’ять років. Тому краще знайти відразу вдале місце для лілій та не турбувати їх зайвий раз.
  6. У період бутонізації важливо забезпечити регулярний полив. Недостатня кількість вологи в цей період може призвести до слабкого цвітіння.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!