6 серпня — святої мучениці Христини. В цей день моляться до неї та просять здоров’я

6 серпня, шанують пам’ять святої мучениці Христини. Вона була дочкою старости Урвана, який жив у місті Тир у Тосканії. Дівчинка була наділена рідкісними душевними властивостями, була лагідна та покірна.

Через деякий час, вона потоваришувала з дівчатами, які вірили у християнство й згодом прийняла їхню віру та пройшла обряд хрещення.

Вона була повністю віддана Господу та навіть порозбивала статуї, які були виготовлені із золота свого батька й уламки пороздавала бідним людям.

Ця витівка та те, що його дочка прийняла християнство, дуже розсердило батька дівчинки. За це він притягнув її до суду та особисто осудив, не подивившись на те, що вона його рідна донька.Священна молитва до святої мучениці Христини:

Свята мученице, за святу церкву Христову, Христино. Ти, що за свою святу віру до Господа нашого Ісуса Христа, перетерпіла переслідування та знущання з боку ворогів Церкви, являєш приклад для всіх нас у непохитній вірі. Моли Бога про спасіння душ наших та перебування в Царстві Небеснім Його. Амінь.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!