23 квітня — святого Юрія. Головні традиції, прикмети та заборони, яких слід дотримуватися

23 квітня у православ’ї відзначають свято великомученика Георгія Побідоносця, одного з найвідоміших християнських святих. Це свято також відоме як Єгорій весняний, Юрій весняний, Георгій Хоробрий, водоніс, скотопас, свято пастухів. У цей день люди залучають достаток до своїх домівок слідуючи народним прикметам.

Життя та смерть святого Георгія

Святий Георгій народився в III-IV століттях у Римській імперії. Його батько був воїном, а мама мала багаті маєтки. Георгій виріс розумним та відважним, і мав надзвичайну фізичну силу.

Коли батько помер, Георгій вступив на військову службу до правителя Діоклетіана і став його улюбленцем. Після смерті матері Георгію дісталася велика спадщина, але тоді ж почалися переслідування християн.

Георгій віддав всю свою спадщину нужденним і відкрито заявив імператору, що є християнином. За це його заарештували та піддали важким тортурам. Але Георгій постійно молився і Господь врятував його від кожної небезпеки.

Нарешті, імператор наказав відрубати йому голову мечем, коли святому було менш як тридцять років. Цей день став днем пам’яті Георгія, який став відомим у християнському світі.

Традиції та обряди, пов’язані з 23 квітня

6 травня — це день святого Георгія, який є покровителем землеробства. За традицією, поля освячують і просять святого про щедрий урожай земних плодів.

Незаміжні дівчата вбираються у свій найкращий одяг і йдуть до храму, просячи Георгія послати їм гідних наречених. У стародавніх слов’ян цей день був пов’язаний з великими та галасливими гуляннями з нагоди святкування Нового року.

У сучасний час народні обряди пов’язані з покращенням фінансового становища, зокрема з освяченням колодязної води та киданням в неї золотих або срібних виробів, щоб привернути достаток до родини.

Ще один обряд — кидати монетку у воду перед миттям, щоб  зарядитися енергією для прибирання, а також трусити гаманцем, коли почуєш кування зозулі, щоб привернути фінансове благополуччя.

Як створити грошовий талісман з ефірною олією

Щоб залучити до себе гроші, можна використовувати ефірні олії, зокрема олію пачулі. Існує спосіб створення грошового талісмана, який допоможе притягти до вас фінансову благодать.

  1. Знайдіть паперову купюру, на якій буде присутня хоча б одна літера з ваших ініціалів.
  2. Крапніть на неї кілька крапель олії пачулі та покладіть в гаманець, відокремивши від інших грошей.
  3. Не виймайте купюру з гаманця та не витрачайте її, оскільки вона буде допомагати вам залучати гроші до вашого життя.

Цей простий ритуал може бути корисним, якщо ви вірите в силу талісманів та ефекту притягнення. Також, олія пачулі вважається ефективним засобом для приваблення фінансового достатку.

Прикмети, які привернуть достаток у дім

Вам не завжди потрібно шукати складні методи, щоб залучити гроші до свого життя. Іноді дуже корисно дотримуватися простих прикмет, які можуть покращити вашу фінансову ситуацію. Ось декілька з них:

  • Не мийте підлогу після заходу сонця, це може «вимити» ваші гроші з дому.
  • Не порівнюйте свої доходи з доходами інших і не заздріть їм. Корисно думати про своє благополуччя і працювати на його збільшення, а не переживати через успіхи інших.
  • Стежте за своїми фінансами та не беріть гроші в борг. Однак якщо вже позичили, то повертайте борги вчасно.
  • Ніколи не залишайте ключі, ножі та гроші на столі на ніч, це може «відібрати» ваше багатство.

З цими простими прикметами ви можете збільшити свій достаток та покращити фінансову ситуацію своєї родини.

Погодні передбачення на 23 квітня

Щодо погоди на сьогодні, якщо йде дощ, то влітку можна очікувати добрий врожай злакових культур. Також, якщо сьогодні буде тепло, то найближчими днями очікується справжня літня погода.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!