6 вересня, заведено шанувати Петровську ікону Божої Матері. Написав її святитель Петро, митрополит Московський. Він подарував святиню митрополиту Київському та всієї Русі Максиму на Волині у Ратському монастирі.
Через деякий час, ікона вирушила у Клязьму до Володимира, у кафедру. Коли святитель Максим помер, то ігумен Геронтій під час захоплення митрополичого престолу, їздив з Петровською іконою до Константинопольського Патріарха Афанасія.
Коли Геронтій плавав з іконою його застала буря. Йому наснився віщий сон, де Богоматір сказала йому, що не на нього покладено сан святительський, а на того, хто створив її образ. Під час прибуття до Патріарха Афанасія Константинополя, там на нього вже чекав святитель Петро.
Патріарх віддаючи святиню промовив: «Візьми чудотворну святиню, який створив саме ти, через те, що сама Богородиця віддала тобі дар, передбачивши про тебе». Петро разом з іконою вирушив до Володимира, а коли перенесли митрополичну кафедру у Москву, Петровську ікону Божої Матері розташували у Московському Успенському соборі.
Як приготувати ідеальне солоне сало в банці: покроковий рецепт Солоне сало — це не просто…
Чому ваш кактус не цвіте? Можливо, ви поливаєте його неправильно? Дізнайтеся всі секрети догляду за…
З давніх часів люди надавали особливого значення поведінці тварин, особливо птахів. Коли птах стукає у…
Досвідчений сантехнік ділиться чотирма простими порадами, які допоможуть швидше нагріти радіатори у вашому будинку. Ці…
Хочете заощадити на опаленні? Порівняємо вартість 1 кВт-год тепла від дров та газу та допоможемо…
Хочеш порадувати себе і близьких ніжними запашними гіацинтами до 8 березня? Розкажемо, як легко виростити…