Озимий часник може зростати дуже добре, однак часто господині стикаються з проблемою низького урожаю. Це частково залежить від місця його посадки. Є кілька місць, яких краще утримуватися для висадки цієї культури.
По-перше, не рекомендується садити часник після пасльонових, таких як помідори, перці, картопля і баклажани. Навіть якщо ці культури не мали хвороб і виглядали здоровими протягом сезону, існує високий ризик зараження часнику патогенами, навіть після обробки ґрунту.
По-друге, не рекомендується садити часник після цибулинних культур, оскільки це може виснажити ґрунт і призвести до поганого урожаю.
Також, краще уникати посадки часнику після злакових культур, таких як жито, овес і пшениця, якщо вони росли на цій ділянці цілий сезон, а не як сидерати.
Не рекомендується садити часник після гарбузових культур, таких як огірки, кабачки та патисони, оскільки вони можуть також передавати хвороби часнику і виснажувати ґрунт.
Часник також не буде добре рости на ділянках, де росла зелень цього сезону.
Крім того, не рекомендується садити часник на ділянках із кислим ґрунтом (pH нижче 6), оскільки це може призвести до врожаю маленького, жорсткого і несмачного часнику.
Марно говорити або доводити що-небудь тому, хто просто не здатен зрозуміти й оцінити. Обирайте оточення…
Полив кімнатних рослин – це не просто звична процедура, а важливий фактор їхнього здоров’я та…
Заміна морозильної камери – це не тільки дороге задоволення, але й неприємність, якої можна уникнути,…
Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…
Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…
Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…