7 серпня – Успіння праведної Анни (матері Діви Марії). Що потрібно просити в цей день

7 серпня, вшановують пам’ять святої праведної Анни. Вона дуже подобалась Господу за свою відкриту й чисту душу та релігійність. Свята Анна була матір’ю Пріснодіви Марії та Пресвятої Богородиці.

Дуже гарними та добрими словами оспівують святу у піснеспівах. Господь дав обіцянку чоловікові Анни, що від нього народиться син Божий, який врятує весь світ. Всі вважали чоловіка, який не спроможний мати дітей – великим грішником. Саме чоловік Анни одного разу пішов дарувати дари священнику, але той їх не прийняв.

Священник вважав його великим грішником, тому Іоаким вирішив піти з міста та жити у безлюдному місці. Свята Анна дізнавшись про це, стала молитися Господу, щоб той подарував їм дитину. Чоловік Анни, також, молився Всевишньому. Через деякий час, янгол приніс добру звістку про народження дочки, яка благословить всіх людей.На честь Святої Анни було збудовано церкву. Все людство почало шанобливо ставитися до Анни та Іоакима. Вони були прикладом для всіх, бо саме через їхні молитви Господу у них народилась донька, яка вміщала у собі Невмістимого Бога. Таким чином вона врятувала все людство та відкрила шлях на путь істинний.

Тому, якщо у вас не має дітей, подумайте, чому так відбувається. Потрібно молитися від щирого серця Господу й тоді він сам вирішить вашу долю. Якщо у вас є діти, то спитайте у Всевишнього, чи добрі ви батьки?  Гарний подаєте приклад для них? Якщо ви відповісте собі на ці прості питання, то отримаєте благословення Господнє.Кожна служба закінчується згадуванням святих праведних Анни та Іоакима, які будуть прикладом відповідальності й благочестя. Кожна людина повинна розуміти, що вона несе відповідальність за дитину, починаючи з її зачаття. Господь все робить з розумом та йому потрібно довіряти. Успіння це – початок нового життя у Христі, а не смерть.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!