7 травня — святої Єлизавети. Що потрібно зробити, щоб отримати захист від недуг

Преподобну Єлизавету Чудотворицю, ігуменю Константинопольську заведено вшановувати 7 травня. Люди назвали цей день — Днем Єлизавети, Євсєєвим днем або Овсій — овес отсей.

Єлизавета почала служити Всевишньому, ще до свого народження, про це пророчення наснився сон її батькам. Коли їй виповнилось 3 роки її віддали навчати Священному писанню. Коли померли її батьки, вона отримала спадщину та пішла до монастиря та отримала чернечий постриг. Свята тримала дуже строгі пости. Вона вміла виганяти з людей бісів, могла умертвити лютого змія, лікувала жіночі кровотечі та тих, хто втратив зір. Коли Єлизавета померла, її труна та останки продовжували зцілювати людей.

Ті, хто народилися 7 травня, все життя будуть маятися або буде мати здібності, які будуть вести боротьбу з нечистими силами.

У цей день не зберігають лікарські трави, вони не мають ніякої користі.

У цей день люди можуть покращити своє здоров’я за допомогою води.

7 травня є останнім днем першого травневого тижня. У цей день до людей починала чіплятися марнота, яка могла вбити людей. Від накладання на себе рук, рятувала Єлизавета.

Щоб подолати марноту, люди надягали сорочку, ставали перед іконою, вмивалися освяченою водою, а після витирали краєм сорочки обличчя. Потім потрібно прочитати молитву святій. Єлизавета допомагала при болях у животі та при грижі. Люди проводили багато ритуалів з водою, які покращували стан здоров’я.

Що потрібно зробити, щоб залучити здоров’я?

  1. Його проводять у денний час.
  2. Для покращення ефекту використовують церковну свічку, а не куплену.
  3. Щоб не наробити біди, не проводьте ритуал заради цікавості.
  4. Проводьте ритуал на самоті, щоб вам ніхто не заважав.
  5. Замовляння читають на зростаючий місяць, а щоб пішла хвороба — на спадаючий.
  6. Щоб обряд пройшов успішно, потрібно вірити у це всім серцем.

Що робити, щоб покращити стан здоров’я?

Запаліть на столі свічку у свічнику. Перед нею поставите склянку з джерельною водою. Після перехрестіться та прочитайте спеціальні слова: «Як мене рідна мама народила та при всіх дитячих хворобах зі мною була, так й ти, водиця, кришталева сестриця, визволи мене від недуг. Як вода стікає в землю, так нехай хвороби з мене будуть змиті й глибоко захоронятся. На віки вічні. Амінь».

Слова читають три рази, а потім випивають три ковтки. Водою, яка залишилася вмиваються, витирають тіло та хворі місця. Коли свічка догорить, закопайте її у землю.

Прикмети:

  • Дощу не буде, якщо зоря на небі рожевого кольору.
  • Після цього дня заморозки можуть бути ще 12 разів.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!