8 справ на городі, які обов’язково потрібно зробити у липні

Липень це середина літа й сприятливий час для роботи над помилками та готуватись до наступного сезону.

У цей час потрібно виконати кілька дуже важливих справ.

  1. Підживити кущі ягід. У цей період відбувається дозрівання ягід, тому садівники спостерігають та думають, як отримати більший та смачніший врожай. Все залежить від бажання. Якщо підживити кущі, можна отримати дуже гарний врожай. Приділіть увагу малині, смородині та аґрусу.
  2. Встановіть регулярний полив насаджень.

Якщо рослинам не вистачатиме вологи, вони можуть загинути. А якщо вологи не вистачатиме у період формування плодів, ви можете втратити їх взагалі. На один молодий кущ знадобиться два відра води, а на дорослий — чотири. Дерево або кущ, який плодоносить — 30 — 50 л., молодому дереву — 50 — 80 л., дорослому дереву — 120 — 150 л. Поливайте насадження теплою водою й сюди ж можна додавати підживлення. У цей період насадженням потрібні кальцій та калій.

  1. Захистіть плоди від птахів. Птахи дуже полюбляють ласувати вишнями та черешнями. Саме у липні з’являються молоде покоління птахів, з якими потрібно вести боротьбу. Можна зробити прапорці з фольги, розвісити їх на дерев’яний вони будуть відлякувати пернатих.
  2. Зібрати насіння сім’якісточкових культур. Треба зібрати насіння для наступного висадження. Деякі садівники взагалі не проводять такої маніпуляції, вони просто купують готове, перевірене насіння. А якщо все ж таки готують насіння для наступного сезону, то це варто зробити у липні.
  3. Щеплення для дерев. Якщо є бажання виростити великий сад та не вкладати у справу багато грошей, варто взяти до рук спеціальний ніж та розпочати щеплення дерев. Робити це не легко, є свої нюанси у цій справі. Щеплення залежить від сорту, типу та інших важливих параметрів дерева.
  4. Приділіть увагу полуниці. Після збирання врожаю, потрібно поновити сили полуниці та суниці. Варто розпушити землю, щоб стимулювати розвиток коріння. Видаліть непотрібні кущі та пагони. У цей час, після плодіння за полуницею потрібно гарно доглядати. Не слід забувати про вчасний та регулярний полив.
  5. Вчасно збирайте ягоди. Це потрібно робити вчасно, якщо чекати повного дозрівання, можна втратити велику кількість ягід. Ягоди заманюють шкідників та починають гнити, у результаті чого відбувається розвиток грибка.
  6. Обрізання дерев. Видаліть всі хворі гілки, які встигли вирости. Це роблять для того, щоб дерева встигли набратися сил перед зимівлею.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!