8 вересня — святих Наталії та Адріана. У них просять благополуччя в родині

У християнстві, 8 вересня, заведено шанувати пам’ять мучеників Наталії та Адріана.

Ці святі мученики були покровителями шлюбів, тому молитви прочитані ними допоможуть налагодити любов та взаємоповагу у родині. Прожили у шлюбі мученики лише рік.

Під час гонінь християн, правитель обіцяв високу нагороду тим, хто буде вказувати на них. Таким способом було спіймано багато християн, яких потім катували та страчували. Адріан побачивши, як мужньо християни витримують знущання, але не зрікаються своєї віри.

Тоді він запитав їх, що ви отримаєте від Ісуса Христа за свої страждання. Тоді віряни дали таку відповідь: «Ми отримаємо те, що не можливо описати словами, а твій розум не може осягнути». Після довгих розмов з християнами, Адріан, також почав вірити у Господа та погодився віддати душу за нього. У цю хвилину його схопили та кинули до в’язниці.Його вмовляли подумати та відректися від Христа, але він не змінював свого рішення. Про його рішення згодом дізналась його дружина, яка також вірила у Всевишнього, її радощам не було меж. Вона прийшовши до свого чоловіка почала цілувати кайдани.

Через деякий час його піддали жорстоким мукам, але дружина не покидала його та всіляко підтримувала. Свята Наталія, після загибелі чоловіка, також вирушила у Царство Небесне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!