Благовіщення Пресвятої Богородиці — 7 квітня. Чого не можна робити жінкам в цей день

За християнським календарем, 7 квітня заведено святкувати свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці та Присно Діви Марії. В цей день до Діви Марії спустився архангел та приніс їй гарну звістку, що її обрав Милостивий для виконання пророцтва й позбавлення людства від гріха.

За багато років у цього свята з’явилися свої традиції. У храмах цього дня проходить служба та проводиться обряд ламання хлібу. Віряни моляться іконі Божої Матері.

Які заборони існують цього дня?

Цього дня бажано посвятити себе Богу та духовному життю. Також, ви повинні бути спокійним, урівноваженим, робити благі справи, залишити позаду хвилювання, чвари, злість. Цього дня не треба сваритися, лаятися, а навпаки бути добрими та ввічливими.

Не робіть сьогодні важких справ. Якщо цього дня ви збираєтесь в дорогу, то краще перенести цю подорож.

В цей день бажано сходити до церкви та помолитися.Не слід поратися на городі. Позичати гроші цього дня теж не гарна прикмета.

У церкві не проводять обряди вінчання та панахиди. Святі отці рекомендують цього дня зберігати релігійні канони. Заборонено пиття спиртних напоїв, шкідливі звички та голосні гуляння.

На Благовіщення строгість посту трохи послаблюється, можна вживати в цей день їжу з риби. У більшості церков в цей день запускають білих голубів, які символізують символ Благовіщення. Голуби доносять до Бога звістку про добрі справи та передають прохання, які дуже важливі.

Дозволяється цього дня приймати ванну, прати, займатися рукоділлям та невеликими справами по дому.

Також, цього дня можна проводити обряд хрещення, але у священників дуже багато справ, тому процедуру краще перенести на інший день.Не забувайте цього дня помолитися, відвідати церкву та побути з родиною.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!