Бузок став сохнути: чому це відбувається, та як не дати йому пропасти

У багатьох господарів біля будинку росте бузок. Домогтися гарного росту та пишного цвітіння виходить не часто, але деяким щастить.

Дуже часто кущ починає засихати, але виправити ситуацію можливо. Перед тим, як починати, щось робити варто дізнатися причину.

Причини:

  • Земля надто волога. Через надмірну вологу земля стає щільною та не пропускає повітря до кореневої системи. Через це рослина не отримує поживні речовини та починає відмирати.
  • Після посадки кущ засох. Така картина намальовується, якщо висаджувати кущ у суху, піщану або кам’янисту землю. Вся вода, яку ви будете вносити, буде литися по дренажах, а до куща не доходити. Навіть, якщо поливати рясно бузок ситуація не зміниться.
  • Земля з кислим рН. Кущ гарно росте у нейтральному середовищі. У кислому ґрунті бузок рости не буде, тому перед висадкою слід внести луги – золу.
  • Висока температура на вулиці. Бузок любить рости у теплі та помірній волозі. Якщо погода буде дуже спекотною, кущ може загинути.

Кущу потрібен холод у період зимового спокою. Якщо не дотримуватися цих порад, бузок почне вмирати та не буде рясно цвісти.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!